گروه صنعتی تهویه سازان پارس

گـــروه صنعتــی پــــــارس از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در خصوص صنعت تولید سیستم ها تهویه گرمایشی و سرمایشی در ایران آغاز نموده است و هم اکنون تحت نظارت کارشناسان متخصص و مجرب این رشته فعالیت خود را در بخش طراحی و تولید انواع دستگاه های مکنده، سانترفیوژ ، هواساز و فشار مثبت آغاز نموده ایم.
ایمنی کیفیت محصولات خود را با نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تضمین می نماییم.

در خصوص اجرای کامل سیستم های تهویه، ما بر آن شدیم طراحی و تولید کانال های انتقال هوا را با محاسبه دقیق مقدار دهی هوا (CFM – M 3/H) تحت نظارت کارشناسان متخصص به چرخه تولید رسانده ایم.

بر آن شدیم گام های استوار در راه آبادانی ایران عزیز قدم برداریم هر چند که عضو کوچک این خاک پهناوریم ولی مصمم در راهی که گام نهاده ایم در ایم مجموعه اهداف بزرگی نهان داریم.

خط مشی شرکت

گـــروه صنعتــی پــــــارس برای دست یابی به بالاترین درجه اطمینان، خط مشی های خود را متمرکز بر نیاز های مشتریان و بهبود مستمر در پیاده سازی سیستم های تهویه صنعتی قرار داده است. منافع مشترک ما و مشتریانمان همیشه در جهت بهترین و بالاترین بازده قرار می گیرد.رضایت مشتریان در تمام مدت اجرای یک فرآیند بعنوان بازتاب و انعکاس کلی از نحوه خدمات رسانی و یکپارچگی سازمان، همیشه بعنوان اصلی ترین الویت اجرایی گـــروه صنعتــی پــــــارس می باشد.به همین منظور شرایط و برنامه های بسیار مناسبی برای رفع این نیاز ها در نظر گرفته شده است. این برنامه ها شامل خدمات تعمیرات و نگهداری این سیستم ها که براساس موافقت شما مشتریان عزیز اجرا خواهد شد.
در تمام طول طراحی و پیاده سازی سیستم های گـــروه صنعتــی پــــــارس، مشارکت کارکنان در ایجاد نو آوری و بهبود عملکرد لحاظ خواهد شد.تمام موارد ذکر شده با وجود نگرش سیستمی و رویکرد فرآیندی به اجرا ی پروژه ها میسر می شود.همچنین برای رفع نیاز های مشتریان، گـــروه صنعتــی پــــــارس با استفاده از شناخته شده ترین تامین کنندگان در سطح کشور، به تولید با کیفیت ترین سیستم های تهویه صنعتی می پردازد.
قسمت دیگری از خط مشی های این سازمان به تحقیقات مربوط به تهویه صنعتی در داخل کشور ختم می شود.با توجه به گسترش صنعت و افزایش آلودگی های صنعتی ایجاد روش ها کم هزینه تر با راندمان بالا دور از انتظار نمی باشد، که رسیدن به این نقطه نیاز به سرمایه گذاری در بخش تحقیقات و مشارکت کارکنان دارد. به همین خاطر بخشی از سرمایه سازمان برای تحقیقات صرف می شود.تمام موارد ذکر شده نشان دهنده انسجام و انعطاف پذیری بالای گـــروه صنعتــی پــــــارس در اجرای تعهدات خود نسبت به مشتریان می باشد.

نمونه تصاویری از پروژه های انجام شده توسط گروه صنعتی تهویه پارس